WoodTown – Detailing Studio

Защита глянцевых вставок салона пленкой

0

Гарний та доглянутий салон автомобіля хоче мати кожен автовласник. Хороша оббивка, доглянутий пластик, розкішні глянсові та хромовані деталі, які підкреслюють інтер’єр. Салон автомобіля часто може піддаватися зовнішнім впливам. Дрібні подряпини значно погіршують зовнішній вигляд та боротися з ними практично неможливо. Заміна глянсових та хромованих деталей є дорогим процесом. Саме тому ідеальним рішенням захистити глянцеві поверхні за допомогою поліуретанової плівки.
Найбільше в зоні ризику є кермо, коробка перемикання передач, а також пластикові вставки в цій зоні для ключів, телефонів або інших дрібниць. Саме з них розпочинаємо роботу над захистом салону автомобіля. Плівка гарантовано убереже від появи мікро подряпин на поверхні, а також приховає такі, якщо вони вже присутні. Оскільки плівка має високу щільність, дрібні потертості вона перекриває без особливих труднощів.
Для того, щоб зробити свій салон максимально привабливим, рекомендуємо звертати увагу абсолютно на всі деталі пластикові глянцеві вставки в дверях, панелі приладів, автомагнітола – все це можна захистити за допомогою поліуретанової плівки.
Незважаючи на високу щільність плівка залишається абсолютно непомітною для ока, вона не відклеюється з часом і не роздувається. Якщо ви хочете, щоб ваш салон був максимально привабливим, але не впевнені, які саме елементи слід захистити, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вони допоможуть скласти план робіт, підберуть усі необхідні матеріали і із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке питання, що вас цікавить.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.