WoodTown – Detailing Studio

Тонування скла

0

Практично кожен автомобіль на українських дорогах оснащений тонованим склом. Ця мода прийшла до нас ще в дев’яності роки, коли кожен автолюбитель після покупки авто вважав за необхідне затонувати свій автомобіль. Сьогодні безліч автомобілів вже виходять з конвеєра із затемненим склом. Однак не всі виробники передбачають цей момент. Буває так, що тонований автомобіль не влаштовує власника ступенем прозорості та якістю матеріалу.
Саме тому в студіях дітейлінгу тонування є найпопулярнішою послугою. Після цієї процедури скла виглядають зовсім інакше. Вони здатні повністю змінити вигляд автомобіля, крім цього, тонування забезпечує ще ряд переваг.
• По-перше, підвищується безпека автомобіля, адже у разі ДТП скло не розлетиться на уламки і не завдасть пошкоджень пасажирам. Натомість уламки будуть скріплені плівкою.
• По-друге, підвищується термоізоляція автомобіля в літню пору автомобіль не так сильно нагрівається, в зимову набагато краще зберігає тепло.
• По-третє, салон автомобіля з тонованим склом, як правило, не схильний до вигоряння і не втрачає свій привабливий зовнішній вигляд.
Вартість тонування
На вартість тонування автомобіля впливають багато факторів. Основним є якість використовуваного матеріалу. Залежно від виробника і сегмента ціна на плівку може змінюватись від 5 до 70 доларів за метр. Враховується обсяг роботи, який необхідно виконати та особливості кузова. Майстри WoodTown використовують плівки високої якості, які гарантують хороший результат та прослужать вам довгий термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.