WoodTown – Detailing Studio

Тонування фар

0

Тонування та бронювання фар дуже популярна послуга. Вона має величезну кількість переваг, які до вподоби власникам автомобілів. По-перше, тонування фар дозволяє зробити дизайн вашого авто унікальним. Ви можете внести свою родзинку, яка буде виглядати незвичайно і подарує вашому авто свою індивідуальність. По-друге, бронювання фар за допомогою спеціальної плівки подарує не лише зміни дизайну, а й надійний захист, який убереже від цілого ряду негативних факторів.

Чому саме тонування плівкою?

На відміну від застарілого способу тонування за допомогою лаку, плівка має цілу низку переваг, які в попередньому варіанті були недоступними.
• Плівка пропускає світло фар практично на 100%, таким чином якість світлового променю не змінюється.
• Крім індивідуального дизайну, плівка захищає фари від подряпин, відколів та дрібних механічних пошкоджень.
• Знімати фари для тонування плівкою немає необхідності, так само як і немає необхідності додаткового захисту частин кузова, що знаходяться поруч.
• Якщо через деякий час ви забажаєте змінити колір плівки, або відмовитися від тонування, це робиться легко і швидко оскільки плівка легко знімається і не пошкоджує саму поверхню фари.
• Плівка захищає фари від впливу ультрафіолетових променів, при цьому сама не втрачає свого зовнішнього вигляду.

Майстри WoodTown використовують у своїй роботі плівки американського та європейського виробництва. Саме тому ми гарантуємо, що результат буде якісним та подарує не лише естетичне задоволення, а й надійний захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.