WoodTown – Detailing Studio

Кераміка салон

0

Захист шкіряного салону за допомогою нанокераміки – послуга досить популярна, хоча у нашій країні з’явилася не так давно. Безумовно, шкіряний салон виглядає розкішно і статусно, проте він може швидко втратити свій зовнішній вигляд при постійному навантаженні. Саме тому так важливо подбати про його захист з моменту покупки автомобіля. Особливо якщо шкіра світлого відтінку.
Нанесення керамічного покриття допоможе уникнути появи слідів від джинсу, подряпин від заклепок та блискавок, та інших потертостей. Покриття має водовідштовхуючий ефект, не дозволяє волозі та бруду проникати всередину матеріалу. А значить будь-яку пляму можна відразу ліквідувати за допомогою мікрофібри.
Як відбувається процес нанесення:
1. Насамперед салон необхідно добре очистити. Усунути плями якщо вони є і знежирити всі поверхні.
2. Другий етап – це безпосередньо нанесення складу. В обов’язковому порядку процес має на увазі кілька шарів, іноді ця цифра досягає 10 для отримання потрібного ефекту. Важливо, що кожен шар обов’язково має бути просушений не менше 40-60 хвилин.
3. Покриття повинно вистоятись не менше 12 годин при температурі 20-22°C.
В результаті автолюбитель отримує красивий оновлений салон, який має глибокий колір і розкішний блиск. А також буде гарантовано захищений від зовнішніх дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.