WoodTown – Detailing Studio

Відновлення фар

0

Якісне світло фар – це пряма запорука безпеки на дорозі. Зрозуміло, фари – це дуже вразливий елемент автомобіля. Вони схильні до впливу дорожнього сміття, гравію та піску, внаслідок чого потрібне посилене миття, згодом прозорість погіршується і якість світлового променю падає. Відновити помутнілі фари можливо, проте слід ще потурбуватися про їхній подальший захист.

Відновлення оптики за допомогою полірування

Полірування фар необхідне в той момент, коли вони вже втратили свою прозорість, коли на поверхні присутні сколи, подряпини, а матовий серпанок значно погіршує світло. За допомогою полірування можна прибрати каламутний ефект і позбавитися механічних пошкоджень. Полірування здійснюється за допомогою спеціальних паст, які мають різний ступінь абразивності та підбираються залежно від присутніх дефектів. Таким чином, зовнішній вигляд повністю відновлюється і покращується якість світлового потоку.

Захист фар плівкою

Звичайно ж найкращим рішенням буде захист плівкою, як тільки автомобіль вийшов із салону. Однак це не завжди можливо, оскільки більшість автомобілів все ж таки купуються на вторинному ринку і дістаються власнику вже з певним станом фар. Саме тому дуже важливо після відновлення фар за допомогою полірування подарувати їм надійний захист, щоб уникнути повторення ситуації у майбутньому. Повноцінний захист фар може подарувати спеціальна бронеплівка. Вона надійно захищає від дрібних відколів, піску, гравію, подряпин гілок, допомагає уникнути матовості пластику та зберігає результат полірування на довгі роки.

Процес відновлення та захисту оптики зазвичай не займає багато часу. Витрати на матеріали та роботу майстра будуть значно нижчими за вартістю, ніж нові фари. Важливо відзначити, що результат і який отримує автовласник досить високий і багато хто зазначає, що після цієї процедури їзда в темну пору доби стала значно комфортнішою. Відновлення та захист оптики у Дніпрі Вам допоможуть виконати наші фахівці, для цього зверніться по одному з номерів телефонів, вказаних на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.