WoodTown – Detailing Studio

Полірування авто

0

Існує поширена думка, що полірування автомобіля – це виключно косметична процедура, яка не має особливої ​​користі. Однак при поглибленні в дане питання стає ясно, що така думка не зовсім вірна.

Полірування автомобіля включає цілий комплекс процедур із захисту та відновлення лакофарбового шару. І там, де звичайна людина бачить трохи потьмянілий колір, будь-який майстер помітить подряпини і дрібні дефекти.

На перший погляд, зовсім непомітні пошкодження не загрожують. Насправді саме вони є причиною подальших проблем із кузовом. І саме вони тягнуть за собою сколи лакофарбового покриття, корозію, у кращому випадку косметичний у гіршому вельми дорогий ремонт.

Можливо, ви здивуєтеся, але навіть нове авто, яке тільки покинуло салон, також часто потребує полірування. Адже кузов проходить через конвеєр, і в результаті часто присутній ефект шагрені. Іншими словами, поверхня не є ідеально рівною.

Переваги полірування автомобіля:

  • Усуває нерівності, дрібні дефекти ЛФП, позбавляє дрібних подряпин.
  • Запобігає появі корозії
  • Сприяє гідрофобному ефекту
  • Робить поверхню кузова ідеально гладкою, надає блиску та сяйва ЛФП.

Залежно від потреб полірування буває кількох видів:

Абразивне полірування. В даному випадку застосовуються матеріали з м’якою абразивною дією, за допомогою яких усувають дрібні подряпини, потертості, повертають початковий блиск автомобіля з мінімальним впливом на ЛФП.

Антиголограмне або захисне полірування. Така процедура виконується на основі синтетичних безабразивних матеріалів або восків. В результаті кузов автомобіля захищений від дрібних пошкоджень і набуває красивого доглянутого вигляду.

Комбіноване полірування. Підходить для автомобілів, які мають не надто щільний та міцний шар лаку. У цьому випадку використовуються безаабразивні та дрібноабразивні матеріали.

Яке полірування потрібне Вам?

Діагностувати проблеми та правильно підібрати варіанти вирішення може лише фахівець. Самостійно це зробити, на жаль, не вийде. За винятком, напевно, захисного полірування для авто із салону. Саме тому, перш ніж замовляти цю послугу, рекомендуємо приїхати до майстра на попередній огляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.