WoodTown – Detailing Studio

Нанесення керамічного покриття

0

Лакофарбове покриття автомобіля піддається впливу багатьох зовнішніх факторів. Ультрафіолетові промені, пісок та гравій, автохімія та недосвідчені працівники автомийок – все це залишає слід на вашому авто. А кожен власник, звичайно ж, мріє, щоб його машина виглядала так само як із салону. Подарувати надійний захист допоможе нанесення керамічного покриття.

Що таке керамічне покриття?

Склад кераміки – це суміш із кварцового піску, полімерів та природних мінералів. Крім цього, суміш містить оксид алюмінію, який відповідає за водовідштовхувальні та термостійкі властивості, а також діоксид титану, який подарує вашому авто розкішне сяйво. У комплекті всі ці елементи створюють надійний захисний бар’єр лакофарбового шару.

Етапи нанесення

Для того щоб досягти якісного результату, слід чітко дотримуватися всіх етапів нанесення керамічного складу.

  1. Повне миття з використанням засобів глибокого очищення, щоб виключити наявність будь-яких речовин на ЛФП.
  2. Нанесення керамічного складу рівномірним шаром на всю поверхню кузова.
  3. Третім етапом слід чітко витримати час, протягом якого кераміка повністю затвердіє, зайва волога випарується, і утвориться надійна кристалічна решітка.
  4. Повторне нанесення складу для досягнення потрібного ефекту.

Як зрозуміти, скільки шарів потрібно?

Для досягнення якісного результату зазвичай потрібно 2-3 шари. Термін служби такого покриття становить 1-2 роки, залежно від того, як часто відбувається миття кузова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.