WoodTown – Detailing Studio

Хімчистка салону

0

Без сумнівів, кожен автолюбитель хоче бачити свій автомобіль в ідеальному стані не тільки зовні, але і всередині. Брудний і неохайний салон ще нікому не приніс задоволення. Ситуацій в результаті яких може виникнути необхідність чищення незліченна кількість: від регулярних перевезень маленьких пасажирів, які не завжди акуратні до форс мажорних обставин.

Багато автолюбителів вважають за краще озброїтися пилососом і ганчіркою, проте не завжди це допомагає вирішити проблему. Чого не скажеш про повноцінну хімчистку салону.

Саме хімчистка допомагає впоратися з будь-якими плямами, запахами та забрудненнями. Майстер зможе підібрати правильний склад для велюру, шкіри, пластику, вінілових і хромованих елементів.

Види хімчистки:

  • Суха. Полягає в сухому чищенні за допомогою профтехніки та відповідної хімії. Вона підходить, якщо глобальних забруднень немає, а потрібно просто оновити салон.
  • Волога. Вона включає обробку всіх поверхонь салону. Має на увазі використання очищаючих пін, засобів для виведення плям, кондиціонерів і т.д. Це процес трудомісткий та тривалий – займає 6-8 годин.
  • Озонова. Це швидше не окремий вид чистики, а доповнення до одного з двох перших. Ця процедура спрямована на дезінфекцію та усунення запахів, вона запобігає появі грибка та плісняви ​​і є гіпоалергенною.

Наші фахівці допоможуть вам навіть із найважчими забрудненнями. Ми гарантуємо, що робота буде виконана якісно та в максимально короткий термін. І ваш автомобіль буде радувати вас чистою та приємним виглядом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.